Arka – Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Zadowolony klient wypożyczalni samochodów w Katowicach

Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Katowicach działa nieprzerwanie od 1996 roku. Blisko 20 lat naszego doświadczenia w wynajmie samochodów to tysiące zadowolonych klientów. Każdemu zainteresowanemu ofertą wypożyczalni samochodów Arka, gwarantujemy fachową pomoc w doborze idealnego modelu samochodu oraz niezwykle atrakcyjne warunki wynajmu samochodu w Katowicach.

Choć mamy swój główny oddział wypożyczalni w Katowicach, to jako jedni z nielicznych na Śląsku nasze samochody dowozimy na lawecie do niemal każdego miejsca w województwie. Do skorzystania z naszych usług wynajmu zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i firmy.

Do jakich miast dowozi nasza wypożyczalnia samochodów z Katowic?

Częstochowa, Gliwice, Rybnik, Bielsko-Biała, Racibórz, Tychy, Sosnowiec, Bytom, Tarnowskie Góry, Żory, Zabrze, Jaworzno, Chorzów, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Wodzisław Śląski, Ruda Śląska, Zawiercie, Żywiec, Cieszyn, Lubliniec, Pszczyna, Mikołów, Będzin, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Czeladź, Dąbrowa Górnicze i inne. Łącznie dowozimy nasze samochody do 71 miast województwa!

Rent a car – Pyrzowice i Balice

Oferujemy również wynajem samochodów na lotnisko w Pyrzowicach i Balicach.

Dlaczego warto znam zaufać?

  • Oferujemy wyłącznie nowe samochody renomowanych marek.
  • Zapewniamy szeroką gamę modeli aut.
  • Wszystkie pojazdy posiadają AC/OC/NW.
  • Wybrany model dowozimy do klienta w województwie Śląskim, a także na lotnisko w Pyrzowicach i krakowskich Balicach.
  • Nie limitujemy przejechanych przez klienta kilometrów.
  • Umożliwiamy odbiór samochodu poza godzinami pracy biura – w cenie wynajmu.
  • Proponujemy wynajem krótko- i długoterminowy.

Auto na zastępstwo

Miałeś wypadek z winy innego kierowcy? Twój samochód nie nadaje się do jazdy, a potrzebujesz sprawnego środka transportu do pracy? Przysługuje Ci samochód zastępczy – zgłoś się po niego do nas.

Chciałbyś wynająć samochód w wypożyczalni w Katowicach, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Chcesz wspólnie omówić warunki wynajmu? Zadzwoń 602-633-390 – jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.